Fluke geranoriškas dvipolių elektros testerių Fluke T110, T130 ir T150 surinkimas iš rinkos

Gamintojas: Fluke
Prekės kodas: tpt-recall

 

SAUGOS ĮSPĖJIMAS ! PRAŠOME PERSKAITYTI !

 

Svarbi geranoriško dvipolių elektros testerių Fluke T110, T130 ir T150 surinkimo iš rinkos informacija

 

 

Mielas Fluke kliente,

 

Fluke Corporation nustatė saugos problemą, turinčią įtakos kai kuriiems „Fluke T110“, „T130“ ir „T150“ dvipoliams elektros testeriams (“T-Pole Tester”). Saugos sumetimais Fluke nusprendė savanoriškai surinkti iš rinkos visus šiuos produktus ir pakeisti naujais ir patobulintais lygiaverčiais produktais.

 

Apgailestaujame dėl galimų nepatogumų ir tikimės, kad suprasite, jog klientų saugumas yra mūsų didžiausias prioritetas.

 

Savanoriškai iš rinkos surenkami šie dvipoliai elektros testeriai T-Pole Testers (“Recalled Testers”):

 

Modelio kodas

 

Pagaminimo data

 

Nuo Serijinio Nr.

 

iki Serijinio Nr.

 

FLUKE-T110 iki 2018 liepos 2157000
arba
21570000
4352999
arba
43529999
FLUKE-T110/VDE iki 2018 liepos
FLUKE-T130 iki 2018 liepos
FLUKE-T130/VDE iki 2018 liepos
FLUKE-T150 iki 2018 liepos
FLUKE-T150/H15 iki 2018 liepos
FLUKE-T150/VDE iki 2018 liepos
FLUKE-T150VDE/H15 iki 2018 liepos

 

Dvipoliams elektros testeriams Fluke T90 šis surinkimas NEGALIOJA. Visiems dvipoliams elektros testeriams T110, T130 ir T150, iš Fluke išsiųstiems po 2018 rugpjūčio 28, kurių serijiniai numeriai didesni už aukščiau esančios lentelės paskutiniame sulpelyje nurodytus, šis surinkimas taip pat NEGALIOJA.

 

Prašome NEDELSIANT SUSTABDYTI dvipolių elektros testerių (T-Pole Tester) naudojimą ir vadovautis žemiau aprašyta surinkimo tvarka.

 

 

Abejotina prietaiso sauga

 

Nustatyta, kad cikliškai lankstant kai kurių testerių sujungimo kabelis nutrūko anksčiau numatyto laiko. Naujausi „Fluke“ atlikti eksperimentai parodė, kad ciklų skaičius iki gedimo pasiskirstė labai plačiai, o tai rodo, kad tam tikri surenkami testeriai gali sugesti anksčiau nei tikėtasi, t.y. kai kurių jų tarnavimo laikas Fluke manymu yra nepriimtinas.

 

Be to, kabelio trūkis gali būti nenuolatinis - priklausomas nuo kabelio sulenkimo būsenos, t.y surenkamo testerio vidinis grandinės vientisumo testas arba funkcionalumo patikra žinomu įtampos šaltiniu yra teigiami, o vėlesnis matavimas yra klaidingas. Pirminė dvipolio elektros testerio funkcija yra prieš pradedant darbą patikrinti ar elektros laidininkai yra įtampingi ar ne, t.y. ar liesti elektros instaliaciją yra saugu.

 

Neteisingų prietaiso rodmenų įtakoti vartotojo veiksmai gali sukelti elektros smūgį ar elektros lanko iškrovą, kurie gali sukelti sužalojimą ar net mirtį. Dėl šios rizikos prašome NEDELSIANT NUTRAUKTI dvipolio elektros testerio naudojimą ir vadovaujantis žemiau aprašyta tvarka prietaisą grąžinti.

 

Mūsų konstruktoriai, kokybės priežiūros ir saugos specialistai atrinko naują kabelį, kuris gali būti naudojamas gaminant dvipolius elektros testerius, o jį naudojant testerių patikimumas padidėja. Be to mes jau sumažinom kabelio įtempimą ir taip padidinom atsparumą. Bandymai atlikti po šių patobulinimų pademonstravo tai, kad periodinis lankstymas kabelį veikia mažiau. Dvipolių testerių gamyboje minėti patobulinimai įdiegti 2018 rugpjūčio 28.

 

 

Produkto keitimas

 

Prašome NEDELSIANT STABDYTI surenkamų dvipolių elektros testerių naudojimą. Prašau surenkamą(us) testerį(ius) nemokamam pakeitimui nemokamai grąžinti Fluke.

 

Po to, kai vadovaudamiesi žemiau aprašyta tvarka surinktiną testerį grąžinsite Fluke, jums bus išsiųstas naujas ir patobulintas to paties modelio dvipolis elektros testeris. Taip pat jūs gausite papildomą vienerių metų garantijos pratęsimą (nuo dviejų iki trijų metų), jums tik reikės užsiregistruoti www.fluke.com/registration.

 

Visus produktų gražinimus ir pakeitimus vykdo Fluke aptarnavimo centras Nyderlanduose Eindhovene.

 

 

Ką jums reikia žinoti

 

ES valstybės

Šiame puslapyje suveskite visus duomenis, įskaitant:

  1. Jūsų vardą/pavadinimą ir adresą
  2. Nurodykite kiek surinktinų T110, T130 ir/ar T150 elektros testerių jūs turite.

Fluke jums atsiųs apmokėtą siuntimo etiketę kiekvieno grąžinamo testerio surinkimui. Po to kai fluke gaus iš jūsų surenkamus testerius jums bus išsiūstas(i) pakaitinis(iai) produktai.

 

Valstybės ne ES narės

Susisiekite su Fluke verslo partneriu ir sutarkite kaip gražinsite surenkamus testerius jo adresu. Fluke verslo partneris pakeis jūsų dvipolius elektros testerius nemokamai.

 

Nuoširdžiai apgailestaujame dės sudarytų nepatogumų. Jei turite klausimų ar pageidavimų maloniai prašome kreiptis į mus.

 

Daugiau informacijos